שיעורי פסנתר ואורגנית

שיעורי קלידים מתקיימים בשלושה אופנים עיקריים : לימודי פסנתר, לימוד על סינתיסייזרים ואורגנים ולימודי אורגנית. ניתן להתחיל ללמוד מגיל 5 ומעלה.

לימודי פסנתר:
לרוב מנגנים על פסנתרי קיר אקוסטיים ובמקביל יש המעדיפים פסנתר חשמלי בתור כלי לימוד, לפסנתר החשמלי היום יש יכולת נהדרת לדגום צלילים אותנטיים של פסנתר ושל כלים נוספים אך קיים חיסרון מסוים בדינאמיקת הנגינה של התלמיד בחלק מהמקרים.

החומר הנלמד בשיעורים:
לימוד תווים וערכם : הכרת הצלילים במפתחות סול ופה דרך אטיודים, פרלודים ומנגינות מוכרות מעולם המוסיקה, הכרת הסולמות העיקריים בתרגול ודרך רפרטואר מתודי, דרגות, מרווחים, יצירות מפורסמות, דואטים, יצירות קלאסיות של מלחינים מכל התקופות.
ליווי : הכרת עולם האקורדים משולשים/מרובעים, ליווי מגוון של שירים בשלל הסגנונות : פולק, פופ, ג’אז, בלוז, רוק, קאנטרי, לטיני, שירי א”י, שנסונים וקלאסיקות מכל הזמנים.

לימוד על סינתיסייזר ואורגנים:
מיועד לתלמידים שניגנו בעבר בעיקר ומעוניינים ללמוד את הכלי מהמקום הטכני והאלקטרוני. ניתן ללמוד סינתיסייזר בסטודיו רק במידה ולתלמיד רקע כלשהו בפסנתר.

לימוד אורגנית:
לימוד אורגנית נועד לילדים מתחילים במידה וקלידי הפסנתר קשים מדי לתלמיד המתחיל, ניתן לשכור או לרכוש אורגנית גם לתלמידים שלומדים פסנתר בשנה הראשונה בכדי שיהיה כלי לאימון בבית אך ההבדלים בולטים עד מאד בצלילים, בביצוע ובדינאמיקה בין האורגנית לפסנתר.

מוכנים להגשים חלום?

בחרו מגמה וקבלו שיעור ניסיון ללא עלות

×