שיעורי פיתוח קול

השיעורים מיועדים לכל תלמיד החפץ לשיר, לפתח את קולו הן בשירה והן בשיפור דיבור ונשימה נכונה לצורכי עבודה עם קהל בהרצאות, הוראה וכו’

עבודה על הגוף:
הגוף שלנו הוא הכלי שלנו. כמו כל כלי, יש לתחזק אותו ולהכין אותו לפעולה. בתחילת כל שיעור יוקדשו מספר דקות לתרגילי נשימה – חלקם האחד “להודיע” לגוף שאנחנו הולכים להשתמש בו לטובת השירה. תרגילים אלה גורמים למיקוד, רגיעה והתעוררות של הסרעפת. חלקם האחר יעזור לנו להגדיל את קיבולת האויר שנכנס לגוף ולשלוט בהוצאתו, וכן חיזוק הסרעפת ושרירי תמיכה נוספים. תרגילי קול מתחלקים לתרגילי חימום שעוברים על כל המנעד הקולי של התלמיד ע”מ לעורר את מיתרי הקול, ותרגילי טכניקה המחזקים את הנקודות החלשות בקול. נקודות אלה משתנות מאדם לאדם. עבודה על שימוש בחללי תהודה שונים בגוף, שליטה בקול, דיוק, גוונים שונים של הקול, דיקציה ושימוש נכון במיתרי הקול. עבודה על רפרטואר שירים מותאם לכל תלמיד עפ”י הז’אנר אליו הוא מתחבר ואוהב. עבודה על שיר מבחינת נשימות, דיוק במנגינה ובקצב, החופש לאלתר בשירה, ועבודת אינטרפרטציה אישית דרך הטקסט.

מהלך השיעור:
מהלך השיעור מלווה בפסנתר, גיטרה ופלייבקים. שיעורי פיתוח קול מיועדים הן לתלמיד מתחיל שחפץ לשיר והן לזמרים מתקדמים אשר מחויבים לשמור על קולם, ובמקביל להמשיך לאמן ולפתח את המנעד הקולי בכדי לשמור על רמת שירה נכונה.

מוכנים להגשים חלום?

בחרו מגמה וקבלו שיעור ניסיון ללא עלות

×