ליעד דהרי

ליעד הינה זמרת בעלת ניסיון רב בתחום. שרה במסגרות מוזיקליות מגיל 8 בהן לקחה חלק במגוון רב של פרויקטים והפקות בארץ ובחו”ל. בוגרת רימון בית הספר לג’אז ולמוזיקה בת זמננו.
למדה אצל מיטב המורים והינה בעלת ידע נרחב באופן הפקת הקול ופיתוחו. בשנת 1997 החלה את דרכה המוזיקלית במקהלת מורן בה שרה גם כסולנית ראשית.
במסגרת המקהלה הופיעה על מיטב הבמות כגון האופרה הישראלית, בנייני האומה, הבימה וכדומה, וכן השתתפה בהקלטות והופעות עם אמנים מובילים.
לאחר שעזבה את המקהלה בשנת 2005, שינתה כיוון מהסגנון הקלאסי והחלה במסע אחר מציאת קולה האמיתי. כיום מתמחה בסגנונות: סול, בלוז, פופ, רוק וR&B.
ב2009 לאחר שירותה הצבאי הופיעה במסגרות שונות ברחבי מלונות בעיר אילת, בין היתר גם עבדה עם מפיקים מוכרים: חזי שקד וחגי אלקיים, ושיתפה פעולה עם פסנתרן בהופעות פיאנו בר.
בשנת 2011 החלה את לימודיה ברימון. במסגרת הלימודים שרה במספר גדול של הרכבים רובם בסגנון המוזיקה השחורה, לקחה חלק במגוון פרויקטים והתמקצעה עוד בתחום
לאחר לימודיה ברימון המשיכה להתמקצע בתחום פיתוח הקול ובמקביל השתתפה במגוון הרכבים ופרויקטים בתור זמרת ראשית ובתור זמרת ליווי.
ליעד שמה דגש על לימוד טכניקת שירה נכונה ובריאה והבאת התלמיד למיצוי המרבי של יכולותיו תוך שמירה על קולו האישי והייחודי. בנוסף מקפידה על יחס אישי והתאמת גישת הלימוד לכל תלמיד עפ”י רמתו, מטרותיו וסגנון שירה. השיעורים מתאימים למתחילים ולמתקדמים.

מוכנים להגשים חלום?

בחרו מגמה וקבלו שיעור ניסיון ללא עלות

×